RQ73C1E2K15BTD
MFR.Part #
RQ73C1E2K15BTD
JLCPCB Part #
C4276789
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS