CPF0603B68RE1
MFR.Part #
CPF0603B68RE1
JLCPCB Part #
C2093139
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 68Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS