CPF0603B66R5E
MFR.Part #
CPF0603B66R5E
JLCPCB Part #
C4060605
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS