H4P300RDZA
MFR.Part #
H4P300RDZA
JLCPCB Part #
C3558837
Description
-55℃~+155℃ 1W 300Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS