RN73H1JTTD4753B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4753B25
JLCPCB Part #
C4234611
Description
100mW 475kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS