CPF0603B54K9E
MFR.Part #
CPF0603B54K9E
JLCPCB Part #
C4113492
Description
-55℃~+155℃ 54.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS