RP73D1J102KBTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP73D1J102KBTG
JLCPCB Part #
C3952315
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS