CPF0603B549KE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B549KE
JLCPCB Part #
C3946145
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 549kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS