CPF0603B4R99E
MFR.Part #
CPF0603B4R99E
JLCPCB Part #
C4045212
Description
-55℃~+155℃ 4.99Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS