CPF0603B4R75E
MFR.Part #
CPF0603B4R75E
JLCPCB Part #
C3979688
Description
-55℃~+155℃ 4.75Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS