CRGH2010F13K3
MFR.Part #
CRGH2010F13K3
JLCPCB Part #
C2145480
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS