CPF0603B4K3E1
MFR.Part #
CPF0603B4K3E1
JLCPCB Part #
C2076023
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS