CPF0603B121RE
MFR.Part #
CPF0603B121RE
JLCPCB Part #
C4125300
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS