CPF0603B47R5E
MFR.Part #
CPF0603B47R5E
JLCPCB Part #
C3956628
Description
-55℃~+155℃ 47.5Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS