CPF0603B470KE
MFR.Part #
CPF0603B470KE
JLCPCB Part #
C2090809
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS