RP73D2A665RBTG
MFR.Part #
RP73D2A665RBTG
JLCPCB Part #
C4136825
Description
-55℃~+155℃ 125mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS