CPF0603B45R3E1
MFR.Part #
CPF0603B45R3E1
JLCPCB Part #
C1695210
Description
-55℃~+155℃ 45.3Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS