CPF0603B3R65E
MFR.Part #
CPF0603B3R65E
JLCPCB Part #
C4186855
Description
-55℃~+155℃ 3.65Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS