CPF0603B30R9E
MFR.Part #
CPF0603B30R9E
JLCPCB Part #
C4280406
Description
-55℃~+155℃ 30.9Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS