CPF0603B30R1E
MFR.Part #
CPF0603B30R1E
JLCPCB Part #
C3969007
Description
-55℃~+155℃ 30.1Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS