CPF0603B30K9E
MFR.Part #
CPF0603B30K9E
JLCPCB Part #
C4202926
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS