H82K32BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H82K32BYA
JLCPCB Part #
C1408525
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS