CPF0603B2K49E
MFR.Part #
CPF0603B2K49E
JLCPCB Part #
C3935659
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS