CPF0603B2K43E
MFR.Part #
CPF0603B2K43E
JLCPCB Part #
C4000402
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS