CPF0603B28R7E1
MFR.Part #
CPF0603B28R7E1
JLCPCB Part #
C1695096
Description
-55℃~+155℃ 28.7Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS