TL2BR051FTE
MFR.Part #
TL2BR051FTE
JLCPCB Part #
C4242982
Description
-65℃~+170℃ 250mW 51mΩ ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS