H4P332KDCA
MFR.Part #
H4P332KDCA
JLCPCB Part #
C1408186
Description
-55℃~+155℃ 1W 332kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS