CPF0603B24RE1
MFR.Part #
CPF0603B24RE1
JLCPCB Part #
C4149082
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS