CPF0603B27KE1
MFR.Part #
CPF0603B27KE1
JLCPCB Part #
C3942914
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS