SMW5R051JT
MFR.Part #
SMW5R051JT
JLCPCB Part #
C4020018
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 51mΩ 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS