RU73X2A31R6LTDF
MFR.Part #
RU73X2A31R6LTDF
JLCPCB Part #
C4002517
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS