T92S7D22-24
MFR.Part #
T92S7D22-24
JLCPCB Part #
C1524684
Package
DIP,52.32x34.54mm
Description
-55℃~+85℃ 1.7W 100mΩ 10A@600VAC、20A@28VDC、30A@277VAC、30A@120VAC、40A@277VAC 15ms 15ms 24V 277V@AC 30A 350Ω AgCdO Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) DIP,52.32x34.54mm Power Relays ROHS