CPF0603B22RE
MFR.Part #
CPF0603B22RE
JLCPCB Part #
C4242789
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS