TE300B2K2J
MFR.Part #
TE300B2K2J
JLCPCB Part #
C6284456
Description
2.2kΩ 300W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS