CPF0603B22R6E
MFR.Part #
CPF0603B22R6E
JLCPCB Part #
C4041832
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS