CRGV0603F226K
MFR.Part #
CRGV0603F226K
JLCPCB Part #
C4034367
Description
-55℃~+125℃ 100mW 226kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS