T9GS2L14-48
MFR.Part #
T9GS2L14-48
JLCPCB Part #
C1563050
Package
Plugin,21.5x29mm
Description
-40℃~+105℃ 1 Set Normally Closed: 1B (SPST-NC) 15ms 20A 22ms 480V@AC 48V AgSnO2 插件,21.5x29mm Power Relays ROHS