CPF0603B1R05E1
MFR.Part #
CPF0603B1R05E1
JLCPCB Part #
C4341794
Description
-55℃~+155℃ 1.05Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS