CPF0603B1R96E
MFR.Part #
CPF0603B1R96E
JLCPCB Part #
C3960767
Description
-55℃~+155℃ 1.96Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS