H44K64BYA
MFR.Part #
H44K64BYA
JLCPCB Part #
C1412779
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS