CPF0603B19R6E1
MFR.Part #
CPF0603B19R6E1
JLCPCB Part #
C1696831
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS