RN73H1JTTD2182A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2182A25
JLCPCB Part #
C4015185
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.8kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS