CPF0603B196RE1
MFR.Part #
CPF0603B196RE1
JLCPCB Part #
C1699412
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS