CPF0603B18KE1
MFR.Part #
CPF0603B18KE1
JLCPCB Part #
C2093109
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS