CPF0603B14RE1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B14RE1
JLCPCB Part #
C1696814
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS