CPF0603B158RE1
MFR.Part #
CPF0603B158RE1
JLCPCB Part #
C3920221
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS