CPF0603F35K7C1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603F35K7C1
JLCPCB Part #
C2112521
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS