CPF0603B11RE1
MFR.Part #
CPF0603B11RE1
JLCPCB Part #
C4094214
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS