RA73F2A124RBTD
MFR.Part #
RA73F2A124RBTD
JLCPCB Part #
C4106143
Package
0805
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 124Ω 1W Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS