CPF0603F6R19C1
MFR.Part #
CPF0603F6R19C1
JLCPCB Part #
C2113523
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.19Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS